خدمات

با انجام این اسکن نیروهای وارده بر نقاط مختلف پا در دو حالت ایستا و درحال حرکت آنالیز میشود، که از آن درجهت تشخیص عارضه های مختلف مچ و کف پا استفاده می شود.

با هدف حذف قالبگیری به روش های سنتی استفاده از گچ قالبگیری، با انجام این اسکن یک مدل سه بعدی از پا بدست می آید که برای طراحی دقیق کامپیوتری کفی و کفش از آن استفاده می شود.

طیف گسترده ای از کفی ها با جنس و روش های مختلف قابل ساخت هستند. دراین مرکز کفی ها طبق معاینه و اسکن دقیق به صورت سفارشی طبق ویژگی های هرفرد ساخته می شود.

با هدف کنترل و اصلاح برخی عارضه های ارتوپدی در رنج سنی کودکان تا بزرگسالان، کفش های طبی با جنس و ویژگی های متفاوت از کفش های موجود در بازار طبق ویژگی های هرفرد ساخته میشود.

در جهت افزایش زمان استفاده از کفی های طبی مخصوص در طول روز، صندل ها طبق اندازه گیری دقیق برای هرفرد با هدف استفاده درمنزل ساخته می شود.

این مرکز با تلفیق دانش 30 ساله و علم به روز درزمینه ی طراحی و ساخت پروتز، خدمات توانبخشی برای افرادی که دچار قطع عضو در نواحی مختلف شده اند ارائه می دهد.

مقالات

پا پرانتزی چیست؟
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

پا پرانتزی چیست؟

انحنای غیرطبیعی پاها به سمت بیرون، مشکلی شایع به نام پاهای پرانتزی یا ژنو واروم است که می‌تواند در برخی افراد، به ویژه کودکان، موجب ناراحتی و حتی آزار شود. این عارضه نه تنها ظاهر پاها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه در برخی موارد مشکلاتی در راه رفتن نیز

ادامه مطلب »
روش های درمان خار پاشنه
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

درمان خار پاشنه

خار پاشنه زمانی ایجاد می‌شود که تجمع قابل توجهی از کلسیم در پاشنه پا رخ دهد. این عارضه باعث درد شدید در هنگام راه رفتن و فشار آوردن به پاشنه پا می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که درد پاشنه می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد و خار پاشنه تنها

ادامه مطلب »
مراقبت‌های بعد از عمل جراحی در افراد قطع عضو
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

مراقبت‌های بعد از عمل جراحی در افراد قطع عضو

بعد از اینکه افراد دچار قطع عضو شدند یکی از مهمترین اقدامات مراقبت های بعد از عمل جراحی است تا در روند بهبودی پیشرفت سریعتری داشته باشند. .ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم برخی از فعالیت های خودمراقبتی بعد از جراحی قطع عضو در هر سطحی از بدن باید داشته

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا