سفارش صندل طبی

صندل طبی

 

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افرادی به ویژه خانم‌های خانه‌دار که از کفی‌های طبی مجموعه ما در   کفش‌هایشان استفاده میکنند این است که چگونه از کفی‌های خود در خانه استفاده کنند و از ما برای این مشکلشان کمک میخواهند.توصیه ما برای این افراد این است که میتوانند از صندل‌های طبی که مجموعه ما برای حل این مشکل در نظر دارند استفاده کنند.

صندل طبی چیست؟

صندل‌های طبی نوعی کفش هستند که برای افرادی که مبتلا به بیماری‌های پا و یا اندام تحتانی هستند ارائه میشود که حس راحتی و حمایتی به افراد میدهد و بصورت از قبل آماده در بازار موجود است.

منظور از اینکه به صورت از قبل آماده در بازار موجود است این است که همه افراد فقط طبق سایز پای خود این صندل‌های طبی را تهیه میکنند در حالی که صندل‌های طبی باید براساس ویژگی‌های پای خود افراد ساخته شود.

بیشترین افرادی که از صندل‌های طبی استفاده میکنند خانم‌های خانه‌دار هستند چون این افراد بیشتر وقت خودرا در خانه هستند و برای اینکه احساس راحتی کنند و از دردهای پای خود جلوگیری کنند از صندل‌های طبی استفاده میکنند. 

مزایای استفاده از صندل طبی:

  • خنک نگه داشتن پا: صندل‌های طبی با ایجاد تهویه مناسب، از تعریق بیش از حد پا جلوگیری می‌کنند و به این ترتیب از بروز تاول، عفونت‌های قارچی و سایر مشکلات جدی‌تر پا پیشگیری می‌کنند.
  • حفظ سلامت پا و بدن: این صندل‌ها با طراحی خاص و استفاده از مواد باکیفیت، از پاها به خوبی حمایت می‌کنند و به حفظ سلامت آن‌ها و همچنین کاهش دردهای مرتبط با پا کمک می‌کنند.
  • پیشگیری از آسیب به پا و بدن: صندل‌های طبی با کاهش فشار بر روی پاها، مچ پا، زانوها و کمر، از بروز آسیب‌های جدی به این قسمت‌ها جلوگیری می‌کنند.

انواع صندل طبی زنانه:

صندل‌های طبی زنانه، علاوه بر تنوع در طرح و رنگ، به دلیل خواص درمانی و راحتی مانند کفش های طبی، محبوبیت بسیاری در بین خانم‌ها دارند. این صندل‌ها نه تنها برای افرادی که از مشکلات پا رنج می‌برند، بلکه برای خانم‌های باردار و افرادی که به دنبال راحتی و سلامت پاهای خود هستند، گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شوند.

صندل‌های طبی زنانه در انواع مختلفی مانند بنددار، بدون بند، جلوباز و جلوبسته در بازار موجود هستند. هر یک از این مدل‌ها با توجه به ویژگی‌های خاص خود، برای موقعیت‌ها و سلیقه‌های مختلف مناسب هستند.

 

صندل‌های طبی مجموعه ما:

صندل‌های مجموعه ما به صورت خاص براساس ویژگی‌های پای افراد ،اسکن و معاینه بالینی متخصصین مجموعه ساخته میشود.

صندل‌های مجموعه ما به گونه‌ای طراحی میشوند که نیازهای منحصر به فرد  شکل پای فرد پوشنده را برطرف کند و حداکثر راحتی و ثبات را تضمین کنند.

همانطورکه در بالا اشاره کردیم صندل‌ها براساس ویژگی‌های پای افراد،اسکن و معاینه بالینی متخصصین مجموعه طراحی میشود برای مثال ممکن است پس از اسکن و معاینات کف پای شما مشخص شود که پای شما صاف یا قوس پای زیاد دارد و یا حتی دچار خارپاشنه هستید و یا … است، پس صندل شما باید جوری طراحی بشود که از درد‌ها و یا مشکلاتی که ممکن است بعدا بخاطر وضعیت کف پا در بدن شما رخ دهد جلوگیری کند وحداکثر احساس راحتی با صندل‌های خود داشته باشید.

 در صندل‌های مجموعه ارتوپد هلث از کفی‌هایی استفاده میشود که براساس نیازهای پای شما ساخته میشود فشار در کف پای شما به طور صحیح و استاندارد توزیع میشود و به همین خاطر است افرادی که از صندل‌های مجموعه ما استفاده میکنند بسیار رضایت دارند و هرموقع نیاز دانستن برای سفارش دوباره صندل به ما مراجعه میکنند.

 مجموعه ما دارای مدل‌ها و رنگ‌های متفاوتی از صندل‌ها است که شما براساس سلیقه یا استایل خود میتوانید مدل آن‌هارا انتخاب کنید و این صندل‌ها به طور خاص برای پای شما طراحی شود و درکنار اینکه مشکلات پای شما رفع شود و احساس راحتی کنید زیبایی را نیز در استایل خود داشته باشید.

مقالات

پا پرانتزی چیست؟
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

پا پرانتزی چیست؟

انحنای غیرطبیعی پاها به سمت بیرون، مشکلی شایع به نام پاهای پرانتزی یا ژنو واروم است که می‌تواند در برخی افراد، به ویژه کودکان، موجب ناراحتی و حتی آزار شود.

ادامه مطلب »
روش های درمان خار پاشنه
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

درمان خار پاشنه

خار پاشنه زمانی ایجاد می‌شود که تجمع قابل توجهی از کلسیم در پاشنه پا رخ دهد. این عارضه باعث درد شدید در هنگام راه رفتن و فشار آوردن به پاشنه

ادامه مطلب »

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

Contact Form Demo
پیمایش به بالا