خدمات

با انجام این اسکن نیروهای وارده بر نقاط مختلف پا در دو حالت ایستا و درحال حرکت آنالیز میشود، که از آن درجهت تشخیص عارضه های مختلف مچ و کف پا استفاده می شود.

با هدف حذف قالبگیری به روش های سنتی استفاده از گچ قالبگیری، با انجام این اسکن یک مدل سه بعدی از پا بدست می آید که برای طراحی دقیق کامپیوتری کفی و کفش از آن استفاده می شود.

طیف گسترده ای از کفی ها با جنس و روش های مختلف قابل ساخت هستند. دراین مرکز کفی ها طبق معاینه و اسکن دقیق به صورت سفارشی طبق ویژگی های هرفرد ساخته می شود.

با هدف کنترل و اصلاح برخی عارضه های ارتوپدی در رنج سنی کودکان تا بزرگسالان، کفش های طبی با جنس و ویژگی های متفاوت از کفش های موجود در بازار طبق ویژگی های هرفرد ساخته میشود.

در جهت افزایش زمان استفاده از کفی های طبی مخصوص در طول روز، صندل ها طبق اندازه گیری دقیق برای هرفرد با هدف استفاده درمنزل ساخته می شود.

این مرکز با تلفیق دانش 30 ساله و علم به روز درزمینه ی طراحی و ساخت پروتز، خدمات توانبخشی برای افرادی که دچار قطع عضو در نواحی مختلف شده اند ارائه می دهد.

مقالات

ساخت کفش طبی
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

ساخت کفش طبی

در دنیای پرمشغله امروز، سبک زندگی پرتحرک، پیاده‌روی‌های طولانی و عدم توجه کافی به سلامت پاها، اغلب ما را در پایان روز با پاهایی خسته، دردناک و گاهی متورم روبرو می‌شویم. اما یک راهکار ساده و موثر برای محافظت از پاها و پیشگیری از این مشکلات وجود دارد: استفاده از

ادامه مطلب »
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

درمان خارپاشنه با کفی‌های طبی

درمان خار پاشنه : درد پاشنه پا که راه رفتن و فعالیت های روزانه را دچار مشکل میکند میتواند ناشی از خار پاشنه باشد. در اکثر موارد درمان خار پاشنه با روش های خانگی و غیر جراحی بهبود می یابد و نیاز به روش های جراحی نیست. کفی طبی یکی

ادامه مطلب »
خار پاشنه یا التهاب فاسیای کف پا چیست؟
اسکن پا
amirrelativity@gmail.com

خار پاشنه چیست؟

خار پاشنه، که با نام‌های التهاب فاشیای کف پا یا پلانتار فاشیایت نیز شناخته می‌شود، مهمانی ناخوانده‌ است که درد شدیدی را به پاشنه پا هدیه می‌دهد. این درد، دردی که گویی خاری در پاشنه فرو رفته و مانع از گام برداشتن می‌شود. خار پاشنه این یار ناخوانده، معضل بسیاری

ادامه مطلب »
Scroll to Top
اسکرول به بالا